Strona główna

Ruszyło MSPO. Konferencja Polskiej Grupy Zbrojeniowej i wyzwania dla Obrony Terytorialnej [WIDEO LIVE]

Fot. MSPO
Fot. MSPO

MSPO to największe targi obronne w Polsce oraz jedno z najważniejszych wydarzeń tego sektora w Europie. Relację oraz transmisję z oficjalnego otwarcia tegorocznego Salonu oraz Konferencji Polskiej Grupy Zbrojeniowej znajdziecie na Defence24.pl. 

Oficjalne otwarcie wydarzenia mogą Państwo obserwować dzięki transmisji wideo na stronie Defence24.pl, już od godz. 12:00.

Nowy Serwis Specjalny MSPO.Defence24.pl - Najnowsze informacje i analizy z Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Zapraszamy 

Udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego potwierdzili wystawcy z niemal całego świata. Na prawie 14 tysiącach metrów kwadratowych zobaczymy więc między innymi wystawców z Polski, Niemiec, Francji, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Na liście znaleźć można również wszystkie firmy zrzeszone w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, Kongsberg Defence & Aerospace AS, Nammo AS, Bell Helicopter Textron Inc., ThyssenKrupp Marine Systems GmbH, MBDA, Raytheon co, Lockheed Martin Corporation i Saab Technologies Poland.

Silna Polska na MSPO

Po raz pierwszy na Targach w Kielcach pojawią się przedstawiciele Biura ds. Utworzenia Obrony Terytorialnej Ministerstwa Obrony Narodowej oraz stoisko Organizacji Proobronnych, zorganizowane przez Biuro ds. Proobronnych. Na wystawie można będzie zobaczyć najnowocześniejsze uzbrojenie i sprzęt, jakim dysponuje wojsko i służby mundurowe. Armię będzie reprezentować niemal 30 jednostek i formacji dysponujących odrębnymi stoiskami.

Swoje produkty zaprezentuje 300 polskich wystawców. Będą wśród nich takie spółki jak: Fabryka Broni Łucznik-Radom, PCO, Huta Stalowa Wola czy Rosomak S.A. – należące do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, która jest partnerem strategicznym targów MSPO.

Transmisja z konferencji Polskiej Grupy Zbrojeniowej na temat perspektyw rozwoju polskiego przemysłu zbrojeniowego oraz wyzwań stojących przez Obroną Terytorialną już o 15:00 na stronie Defence24.pl.

Źródło:MSPO / MSPO Defence24

Komentarze