Technologie

MSPO 2022: Bezzałogowce z Bydgoszczy w Kielcach

Fot. Kacper Bakuła/Defence24.pl

Podczas jubileuszowej edycji MSPO, Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 prezentują bezzałogowe systemy powietrzne do zastosowań wojskowych. W ofercie znajdują się bojowe bsp DragonFly, obserwacyjny SBSP DUCH i rozpoznawczy SBSP TKZ.

Od 6 września trwa 30., jubileuszowa edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. W ramach świętokrzyskich targów zbrojeniowych Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 prezentują Systemy Bezzałogowych Statków Powietrznych (SBSP) o przeznaczeniu wojskowym, które są stosowane przez wojska różnych państw na współczesnych polach walki.

DragonFly otwiera nową linię SBSP o przeznaczeniu militarnym, coraz chętniej i częściej stosowanych przez wojska różnych państwa na współczesnych polach walki. Sercem systemu jest nosiciel głowic bojowych pionowego startu i lądowania w układzie quadrocoptera. Został zaprojektowany z myślą o prowadzeniu operacji bojowych w terenie otwartym i zurbanizowanym.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.