Strona główna

Roboty i kamera inspekcyjna PIAP na MSPO 2017 [Defence24.pl TV]

Fot. Defence24
Fot. Defence24

Podczas tegorocznych targów MSPO w Kielcach, Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP zaprezentował swoje produkty, w tym nowości - kamerę inspekcyjną oraz lekkiego robota zwiadowczego FENIX.

W czasie MSPO odwiedzający targi mieli okazję zobaczyć również unowocześnione urządzenie Explorer, które pozwala m.in. na przybliżenie obrazu oraz zmianę oświetlenia. Jak zaznacza Andrzej Woźniak, specjalista ds. sprzedaży PIAP urządzenie jest pomocne w obserwacji trudno dostępnych miejsc lub tych obszarów, gdzie występuje zagrożenie. Może być używany także do skrytej obserwacji.

Na stoisku PIAP pojawiły się również zmodernizowany taktyczny robot miotany TRM bardzo dobrze sprzedające się roboty IBIS, GRYF oraz akcesoria wykorzystywane do pracy z robotami.

- "PIAP cały czas realizuje strategię wspierania wszelkich działań związanych z neutralizacją (...) zagrożeń (...) bezpieczne realizowanie tych zadań, wspieranie człowieka w miejscach niedostępnych bądź skrajnie niebezpiecznych dla niego" - podkreślił w rozmowie z Defence24.pl TV Andrzej Woźniak, specjalista ds. sprzedaży, PIAP.

Źródło:
MSPO
/ MSPO Defence24

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.