Maverick z rozwiązaniami antykorozyjnymi dla wojska [Defence24.pl TV]

28 września 2017, 18:50
Marcin Jaworski, Prezes Zarządu Maverick

Podczas targów MSPO 2017 firma Maverick zaprezentowała rozwiązania dotyczące nowoczesnych zabezpieczeń antykorozyjnych dla przechowywania, sprzętu wojskowego, broni i amunicji. Jak powiedział prezes zarządu firmy Marcin Jaworski, głównym produktem oferowanym przez Maverick są folie i rękawy antykorozyjne z ihibitorami korozji.

Zaprezentowane przez Maverick rozwiązania upraszczają proces przepakowywania oraz konserwacji sprzętu, wydłużając tym samym okres ochrony antykorozyjnej i niwelują jej koszty.

Oferta, która została skierowana dla wojska pochodzi z przemysłu cywilnego. Cały przemysł motoryzacyjny, jeśli chodzi o produkcję części zamiennych, pracuje na tym systemie.

Marcin Jaworski, Prezes Zarządu Maverick

Pomysł zaczerpnięty z przemysłu motoryzacyjnego został poddany zmianom, tak aby mógł zostać wykorzystany na potrzeby współpracy z wojskiem i przemysłem zbrojeniowym. 

 

 

KomentarzeLiczba komentarzy: 2
Gort
wtorek, 15 stycznia 2019, 14:00

Dlaczego mon nie zareagował?

Jak zwykle
środa, 24 października 2018, 13:58

No i wiem, że nic nie wiem. Przemysł samochodowy, na tym pracujemy i dla wojska żeby przepakowywać i antykorozyjne i to samo w " kółko macieju " itd...itd... To znaczy, że Co ? I na czym to polega ?