Reklama

Strona główna

Kamera PCO dla Rosomaka wyróżniona Defenderem

Fot. PCO
Fot. PCO

PCO S.A. otrzymało podczas MSPO 2016 nagrodę Defender, dla najlepszych produktów przemysłu obronnego. Wyróżnienie przyznano za kamerę termowizyjną KLW-1R „Asteria”, przeznaczoną do instalacji w kołowych transporterach opancerzonych Rosomak.

Kamera termowizyjna KLW-1R „Asteria”, która została nagrodzona Defenderem jest zmodyfikowaną wersją KLW-1, przystosowaną do montażu na kołowym transporterze opancerzonym Rosomak, między innymi w miejsce dotychczasowych kamer TILDE FC.

Czytaj więcej: Polska termowizja dla Rosomaka na MSPO

Kamera jest proponowana zarówno w ramach modyfikacji wyposażenia istniejących KTO Rosomak, jak i dla nowych pojazdów z wieżami bezzałogowymi ZSSW-30. 

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości chłodzony detektor III generacji. Umożliwia także wybór pola analizy układów automatyki obrazu.

Czytaj więcej: Nowy Serwis Specjalny MSPO.Defence24.pl - Najnowsze informacje i analizy z Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Zapraszamy!

Nagroda Defender przyznana podczas tegorocznego XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego dla kamery termowizyjnej KLW-1R „ASTERIA” jest wyrazem uznania za wyróżniające rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa.

Źródło:MSPO / MSPO Defence24
Reklama

Komentarze

    Reklama