Przemysł obronny

MSPO 2022: Stocznia Remontowa Shipbuilding gotowa na kolejne zamówienia okrętowe

Model niszczyciela min ORP „Albatros” typu Kormoran II
Fot. M.Dura

Stocznia Remontowa Shipbuilding w Gdańsku prezentuje na MSPO w Kielcach modele trzech okrętów pokazując swoją zdolność do budowania wszystkich rodzajów okrętów potrzebnych polskiej Marynarce Wojennej: od bojowego Kormorana, poprzez pomocnicze holowniki po szkolny żaglowiec klasy fregata.

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2022 w Kielcach jest dla stoczni Remontowa Shipbuilding okazją do przedstawienia swoich możliwości zabezpieczenia potrzeb polskich Sił Zbrojnych oraz dostarczania różnego rodzaju jednostek pływających związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem i obronnością. Zrealizowano to poprzez zaprezentowanie trzech modeli okrętów: niszczyciela min typu Kormoran II i holownika typu B860 zbudowanych dla Marynarki Wojennej RP oraz żaglowca szkolnego wyprodukowanego dla algierskiej marynarki wojennej.

Stoisko Holdingu Remontowa na MSPO 2022
Fot. M.Dura

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.