Strona główna

MSPO 2022: Estoński przemysł w Kielcach

Stoisko Estonskie - Defence Estonia
Fot. Piotr Miedziński/Defence24

Na targach MSPO w Kielcach swoje stoisko ma także Estonia, która przedstawia uzbrojenie oferowane przez estońskie firmy zbrojeniowe. jest na nim kilka ciekawych rozwiązań technologicznych.

Estońska firma Toci w swojej ofercie przedstawiła uchwyty na broń, które zostały opracowane we współpracy z Norweskimi Siłami Zbrojnymi i są tam testowane. Zostały one zaprojektowane tak, aby zabezpieczać transport zarówno nowych jaki straszych wzorów broni palnej w różnych typach pojazdach opancerzonych i nieopancerzonych, jednostek pływających oraz wozów służb paramilitarnych. Uchwyty na broń wyposażone są w ruchome przednie i tylne wsporniki pozwalające na zastosowanie stojaka z bronią palną o różnej długości. Uchwyty na broń mogą być montowane bezpośrednio wewnątrz pojazdu.

Jeśli jesteś przedstawicielem służb mundurowych, wojska lub reprezentujesz partnerów instytucjonalnych przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w Defense24 używając e-mail z końcówką .gov.pl. Po potwierdzeniu adresu e-mail będziesz miał/ła dostęp do wszystkich treści na platformie.