Reklama
Reklama

Cubic: Polska otrzyma system światowej klasy [Defence24 TV]

26 czerwca 2018, 12:19
MSPO
MSPO

DOTYCZY:


"Zdolności, które dostarczymy siłom zbrojnym Polski będą porównywalne, a w niektórych przypadkach nowocześniejsze od dostarczanych dotychczas dla dużych kontrahentów, jak US Army czy armia brytyjska" - mówi w rozmowie z Defence24.pl TV Michael L. Kelly, Senior Vice President and Managing Director Europe z firmy Cubic Global Defence. 

Przedstawiciel firmy Cubic Global Defence w rozmowie z Defence24.pl TV zwrócił uwagę na znaczenie organizowanego przez Defence24 forum "Nowoczesne szkolenie w Siłach Zbrojnych RP" dla poznania potrzeb przyszłych odbiorców rozwiązań symulatorowych.

Sądzę, że dla Cubic było to miejsce odpowiednie do zapoznania się z potrzebami klienta i uzyskania wglądu w bieżące wyzwania. Mieliśmy też okazję objaśnić, z punktu widzenia naszej firmy, wartość tworzoną przez sprzęt symulacyjny, dojrzałość systemu i to, co sądzimy o jego technicznych zaletach.

Michael L. Kelly, Senior Vice President and Managing Director Europe, Cubic Global Defence

Michael L. Kelly przedstawił także, co może zaproponować Cubic polskim siłom zbrojnym w dziedzinie rozwiązań symulatorowych. 

System Cubic projektowany jest tak, by sprostać wymaganiom wojska, czyli w ogólnym ujęciu umożliwia prowadzenie symulacji w prawdziwym środowisku do poziomu batalionu w wielu lokalizacjach. Dostarczyliśmy takie zdolności do wielu państw w Europie i ponad 10 krajów partnerskich NATO, jak i na całym świecie. Są to zdolności klasy światowej. Te zdolności, które dostarczymy siłom zbrojnym Polski będą porównywalne, a w niektórych przypadkach nowocześniejsze od dostarczanych dotychczas dla dużych kontrahentów, jak US Army czy armia brytyjska.

Michael L. Kelly, Senior Vice President and Managing Director Europe, Cubic Global Defence

MSPO
MSPO
KomentarzeLiczba komentarzy: 0